...

Монтаж

При підборі обладнання для встановлення котла важливо врахувати такі фактори, як потужність котла, тип палива, розмір та розташування приміщення, наявність додаткових пристроїв (наприклад, бойлерів чи радіаторів), а також бюджет. Також потрібно враховувати вимоги законодавства щодо безпеки та екології. Рекомендується звернутися до спеціалістів, які нададуть консультації та допоможуть вибрати оптимальний варіант обладнання.

Ми пропонуємо:

  • Виїзд фахівця на об’єкт. Даний етап включає ретельний огляд приміщення, професійну консультацію, постановку завдань і виявлення побажань замовника. Наш інженер ретельно вивчить параметри будівлі, визначить тепловтрати і необхідну потужність опалювальних приладів, кількість комплектуючих, складе схему і зробить попередній розрахунок. Кожному замовнику ми пропонуємо кілька варіантів кошторису, кожна з яких має свої переваги. Це дозволить вам швидко зорієнтуватися і вибрати оптимальний варіант з урахуванням вашого бюджету.
  • Підготовка проекту і кошторисної документації. Проект включатиме схему розташування опалювальних приладів, розведення труб і контурів «теплої підлоги», основні вузли підключення. Наші знання і досвід дозволять швидко сформувати для вас повний пакет документів, який відповідає всім вимогам наглядових відомств.
  • Комплектація об’єкта необхідним обладнанням і матеріалами. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками, тому надаємо до 10 років гарантії на обладнання.
  • Монтажні роботи та введення обладнання в експлуатацію. Після завершення установки всіх елементів опалення проводиться контрольний запуск системи з детальною фіксацією всіх параметрів.
  • Обслуговування системи опалення та технічна підтримка протягом усього гарантійного терміну.
Кошик

You cannot copy content of this page

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.