...

Монтаж

При підборі обладнання для встановлення котла важливо врахувати такі фактори, як потужність котла, тип палива, розмір та розташування приміщення, наявність додаткових пристроїв (наприклад, бойлерів чи радіаторів), а також бюджет. Також потрібно враховувати вимоги законодавства щодо безпеки та екології. Рекомендується звернутися до спеціалістів, які нададуть консультації та допоможуть вибрати оптимальний варіант обладнання.

Ми пропонуємо:

  • Виїзд фахівця на об’єкт. Даний етап включає ретельний огляд приміщення, професійну консультацію, постановку завдань і виявлення побажань замовника. Наш інженер ретельно вивчить параметри будівлі, визначить тепловтрати і необхідну потужність опалювальних приладів, кількість комплектуючих, складе схему і зробить попередній розрахунок. Кожному замовнику ми пропонуємо кілька варіантів кошторису, кожна з яких має свої переваги. Це дозволить вам швидко зорієнтуватися і вибрати оптимальний варіант з урахуванням вашого бюджету.
  • Підготовка проекту і кошторисної документації. Проект включатиме схему розташування опалювальних приладів, розведення труб і контурів «теплої підлоги», основні вузли підключення. Наші знання і досвід дозволять швидко сформувати для вас повний пакет документів, який відповідає всім вимогам наглядових відомств.
  • Комплектація об’єкта необхідним обладнанням і матеріалами. Ми працюємо тільки з надійними і перевіреними постачальниками, тому надаємо до 10 років гарантії на обладнання.
  • Монтажні роботи та введення обладнання в експлуатацію. Після завершення установки всіх елементів опалення проводиться контрольний запуск системи з детальною фіксацією всіх параметрів.
  • Обслуговування системи опалення та технічна підтримка протягом усього гарантійного терміну.
Кошик

You cannot copy content of this page

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.